Зимовий спецодяг
Спецодяг зимовий
Завдяки спеціальному зимовому робочому одягу фахівці різних професій можуть почуватися впевнено і комфортно в холодну пору року. Така утеплена екіпіровка захистить від морозу, вітру і навіть від дощу. Якщо купити зимовий спецодяг, можна не переривати виробничий процес за поганих погодних умов.
Зимовий спецодяг: переваги
Сучасний теплий робочий одяг для холодної пори року виготовляється з високотехнологічного волокна. Полотно виробу складається з бавовняних, вовняних і синтетичних ниток, підкладка, як правило, флісова або зроблена з іншого матеріалу, який здатний забезпечити хорошу теплоізоляцію і паропроникність. Щоб виріб вийшов теплим, всередину вшивається синтепон або холлофайбер. Серед основних переваг такого одягу варто відзначити:
-
Гіпоалергенність. Речі шиють з використанням якісних, безпечних матеріалів.
-
Невелика вага. Спецодяг зимовий легкий, оскільки утеплений синтепоном.
-
Міцність. Екіпіровку утеплену шиють з міцних, зносостійких матеріалів, які не псуються під впливом кислот, механічних впливів та інших негативних факторів на виробництві.
-
Простота догляду. Речі легко прати, вони швидко сохнуть.
-
Теплоізоляція. Теплий зимовий спецодяг дасть можливість комфортно працювати навіть у період складних погодних умов.
-
Не продувається вітром. Матеріал не намокає від дощу, не продувається вітром.
-
Ергономічний дизайн. Робочу екіпіровку шиють з урахуванням анатомічних особливостей людини, тому вона не сковує рухів.
-
Оснащений світловідбивачами. Виробники дбають про безпеку людини в темний період доби, оснащуючи спецодяг світловідбивними елементами.
Зимовий робочий одяг: особливості вибору
Існують нормативні документи, в яких прописані спеціальності, для яких потрібно закуповувати утеплений спецодяг. Таке екіпірування має захищати людину від можливих негативних чинників на виробництві, а також від дощу, холоду і вітру. Якщо фахівцеві доводиться працювати взимку на вулиці, важливо забезпечити його спеціальною формою. Щоб екіпірування виконувало покладені на нього вимоги, у процесі вибору слід звернути увагу на такі нюанси:
-
Безпека. Наприклад, співробітники, які працюють з горючими речовинами, повинні мати вогнетривкий одяг. Якщо фахівець працює на проїжджій частині, він повинен мати спеціальний сигнальний жилет, який шиють з яскравого матеріалу і доповнюють світловідбивними елементами. Особливо важливо мати такі жилети фахівцям, робота яких пов'язана з ремонтом або будівництвом мостів, доріг, комунікацій.
-
Зручність. Зимовий робочий одяг має бути обраний за розміром. Краще, якщо екіпірування буде легким, тільки так у ньому можна буде зручно рухатися і виконувати потрібну роботу.
-
Захист від дощу, вітру, морозу. Людина, яка працює на відкритому повітрі в зимову пору року, має бути забезпечена формою, яка захистить її від погодних умов. Одяг має бути непродувним, водонепроникним, зберігати тепло.
-
Низька можливість електризуватися. Краще, якщо теплий спецодяг зшитий з антистатичного матеріалу. Під час тертя деякі тканини накопичують статичну електрику. Щоб уникнути її негативного впливу, потрібно вибирати форму, яка майже не електризується.
-
Зносостійкість. Одяг з міцного матеріалу може прослужити довгий час, не втрачаючи своєї естетичності та функціональності.
Спецодяг зимовий чоловічий або жіночий купується не на один сезон, тому краще вибрати якісну форму, яка не підведе в процесі експлуатації.